Szanowni Państwo, cieszy nas bardzo zainteresowanie naszą szkołą. Coraz częściej pojawiają się pytania o rekrutację, prosimy uzbroić się w cierpliwość. Szczegółowe informację będziemy umieszczać już niebawem, na naszej stronie internetowej oraz na profilu FB. A teraz zapraszamy na DNI OTWARTE naszej szkoły w dniu 24.01.2023 w godzinach 16:00-19:00 i 09.02.2023 w godzinach 16:00-19:00. Czekamy na Was z muzycznymi niespodziankami.

 

Oficjalnie zakończyliśmy rekrutację do naszej szkoły. Cieszy nas bardzo, tak duże zainteresowanie. Dziękujemy i do zobaczenia na czerwcowym spotkaniu rodziców przyszłych pierwszoklasistów. 

Dziś wywiesiliśmy listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów do klasy pierwszej - zapraszamy do składania potwierdzenia woli.

Już ostatni moment na złożenie wniosku do naszej szkoły. Chcesz aby Twoja pociecha uczyła się gry na instrumencie i realizowała obowiązek szkolny w jednym miejscu ? Jeśli odpowiedziałeś Tak - to zapraszamy do nas! Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce REKRUTACJA. Nie zwlekaj i już dziś złóż wniosek.

Poniżej przedstawiamy instrumenty na których możesz nauczyć się grać w naszej szkole.
Wystarczy kliknąć na wybrany obrazek i posłuchać.
 
    
      
      
 
Serdecznie zapraszamy na  II Dzień Otwarty naszej szkoły.
W programie :
- spotkanie z muzykami, nauczycielami przedmiotów ogólnych, dyrekcją,
- prezentacje instrumentów,
- część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły,
- zwiedzanie szkoły oraz inne niespodzianki …
Podczas DNIA OTWARTEGO istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły.

I Dzień Otwarty naszej szkoły za Nami, dziękujemy za odwiedziny, wspólne poznawanie instrumentów i złożenie wniosku do szkoły. Mamy nadzieję, ze bawiliście się tak dobrze jak my. Zapraszamy do fotorelacji na nasz profil FB.  

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły, który odbędzie się 27.01.2022 w godzinach 16:00-19:00. 
W programie :
- spotkanie z muzykami, nauczycielami przedmiotów ogólnych, dyrekcją,
- prezentacje instrumentów,
- część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły,
- zwiedzanie szkoły oraz inne niespodzianki …
Podczas DNIA OTWARTEGO istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły.
Dziś wywiesiliśmy listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszej szkoły. Pamiętajcie Państwo o dostarczeniu oświadczenia woli do 5 marca 2021r.
8 marca wywiesimy listy dzieci, które zostały przyjęte i nieprzyjęte do szkoły (z powodu braku miejsc).

Oficjalnie zakończyliśmy nabór wniosków do naszej szkoły. Cieszy nas bardzo, tak duże zainteresowanie. Dziękujemy i do zobaczenia na badaniach przydatności.

"Nie za górami, nie za lasami - lecz całkiem blisko, bo tuż za rogiem - stoi wspaniały budynek. To nasza szkoła - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego. Zielone drzwi - na tle zabytkowych murów z czerwonej cegły - już z daleka zapraszają, aby je uchylić i zajrzeć do środka. Pozwólcie, że będę Waszym przewodnikiem i pokażę Wam to wyjątkowe miejsce, gdzie literki i cyferki spotykaj się z nutami, półnutami i kluczem wiolinowym…a dźwięki instrumentów muzycznych towarzyszą nam każdego dnia. Muzyka - Drogie Dzieci - ma taką cudowną moc, że potrafi przenieść Słuchaczy do baśniowego, fantastycznego świata, gdzie wszystko jest możliwe… "
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w dość nietypowy sposób zaprasza przyszłych pierwszoklasistów do swojej szkoły. Przy współpracy wielu nauczycieli powstała bajka Samograjka . Posłuchajcie ... [ kliknij ]