Dziś wywiesiliśmy listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszej szkoły. Pamiętajcie Państwo o dostarczeniu oświadczenia woli do 5 marca 2021r.
8 marca wywiesimy listy dzieci, które zostały przyjęte i nieprzyjęte do szkoły (z powodu braku miejsc).

Oficjalnie zakończyliśmy nabór wniosków do naszej szkoły. Cieszy nas bardzo, tak duże zainteresowanie. Dziękujemy i do zobaczenia na badaniach przydatności.

"Nie za górami, nie za lasami - lecz całkiem blisko, bo tuż za rogiem - stoi wspaniały budynek. To nasza szkoła - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego. Zielone drzwi - na tle zabytkowych murów z czerwonej cegły - już z daleka zapraszają, aby je uchylić i zajrzeć do środka. Pozwólcie, że będę Waszym przewodnikiem i pokażę Wam to wyjątkowe miejsce, gdzie literki i cyferki spotykaj się z nutami, półnutami i kluczem wiolinowym…a dźwięki instrumentów muzycznych towarzyszą nam każdego dnia. Muzyka - Drogie Dzieci - ma taką cudowną moc, że potrafi przenieść Słuchaczy do baśniowego, fantastycznego świata, gdzie wszystko jest możliwe… "
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w dość nietypowy sposób zaprasza przyszłych pierwszoklasistów do swojej szkoły. Przy współpracy wielu nauczycieli powstała bajka Samograjka . Posłuchajcie ... [ kliknij ]
 
 

Już od 20 stycznia rozpoczynamy rekrutację ! Serdecznie zapraszamy na Wirtualne Dni Otwarte szkoły na profilu FB oraz do zapoznania się z informacjami dla kandydatów - ZAKŁADKA - REKRUTACJA

 

Szanowni Państwo, cieszy nas bardzo zainteresowanie naszą szkołą. Coraz częściej pojawiają się pytania o rekrutację, prosimy uzbroić się w cierpliwość. Szczegółowe informację będziemy umieszczać na  początku lutego, na naszej stronie internetowej oraz na profilu FB.

 

SZANOWNI PAŃSTWO Z DNIEM 13 MARCA 2020 REKRUTACJA DO NASZEJ SZKOŁY ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

WSZELKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z NABOREM ZOSTAŁY PRZEZ NAS DOPEŁNIONE.

DZIĘKUJEMY ZA TAK DUŻE ZAINTERESOWANIE NASZĄ PLACÓWKĄ.

Już 3 marca rozpoczynamy rekrutację ! Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy na
Drugi Dzień Otwarty szkoły, który odbędzie się
27.02.2020r. w godz. 16:00 - 18:00.
W programie m.in. prezentacja instrumentów, koncerty uczniów, słodki poczęstunek, gra terenowa po szkole, możliwość spotkania oraz porozmawiania z nauczycielami i dyrekcją.
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie
zaprasza na
Dzień Otwarty szkoły, który odbędzie się
28.01.2020r. w godz. 16:00 - 18:00.
W programie m.in. prezentacja instrumentów, koncerty uczniów, słodki poczęstunek, gra terenowa po szkole, możliwość spotkania oraz porozmawiania z nauczycielami i dyrekcją.

Serdecznie zapraszamy na zebranie rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych, które odbędzie się 6 czerwca o godz 17:00.


Druk potwierdzający wolę podjęcia nauki, po zakwalifikowaniu się dziecka do szkoły, należy pobrać ze strony, wydrukować, wypełnić i zanieść do sekretariatu zgodnie z harmonogramem rekrutacji.
[Oświadczenie woli - druk do pobrania]