Z dumą możemy poinformować, że w tym roku szkolnym nasi uczniowie mogą pochwalić się nie lada sukcesami naukowymi! Oto nasi laureaci:
W kuratoryjnym Konkursie Języka Polskiego Iga Wojsław została laureatką, a Karolina Królikowska finalistką tego konkursu.
W kuratoryjnym Konkursie Matematycznym tytuł laureata zdobyli Weronika Bednarek i Ignacy Boehlke, zaś Hanna Krzemień otrzymała tytuł finalisty.
Finalistami kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego zostali Pola Romankiewicz i Mateusz Rogowski.

Z kolei w konkursach organizowanych przez XIII Liceum Ogólnokształcące tytuł laureata z matematyki zdobyli Weronika Bednarek i Ignacy Boehlke, zaś laureatką konkursu z języka polskiego została Iga Wojsław. Nasi uczniowie znaleźli się również wśród finalistów: Hanna Krzemień z matematyki, Weronika Bednarek z języka polskiego i historii, a Piotr Kostrzewa z przyrody i historii.

Sukces odniosła również Wiktoria Lalik, zajmując pierwsze wraz z dwiema innymi osobami (i uzyskując tytuł laureatki) w konkursie Przyrodnik, organizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące. Wiktoria i dwie inne osoby w tym konkursie miały jednakową ilość punktów i zajęła ex aequo pierwsze miejsce. Miejsc drugiego i trzeciego nie wyłoniono.

Wszystkim gratulujemy!!!