Sukcesy międzynarodowe naszych fagocistów. Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów, tym razem na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2023.  Jan Moroz (3b) został laureatem II miejsca ,a Antoni Moroz (7a) laureatem miejsca III Gratulujemy !!
Zosia Nowakowska, uczennica z 3 klasy fortepianu p. Agnieszki Pisarczyk, zdobyła 1. nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie "Mistrz Miniatury" oraz na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2023 zajęła 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy.
W dniach 22-23 maja 2023 r. na XXIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka polska i nie tylko…” w Gorzowie Wielkopolskim uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejne sukcesy
Mateusz Niewiadomski z klasy V, uczeń pani Hanny Urbańskiej – II miejsce
Sofia Zaika z klasy V, uczennica pani Anny Gajewskiej – III miejsce
Kamil Buko z klasy III, uczeń pani Hanny Urbańskiej – Wyróżnienie
Hanna Wypych z klasy III, uczennica pani Anny Gajewskiej – Wyróżnienie
Zosia Nowakowska z klasy 3 i Hanna Lentowszczyk z klasy 4, uczące się grać na fortepianie pod kierunkiem p. Agnieszki Pisarczyk, zajęły 1.miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym "Festiwal Młodego Wirtuoza". Gratulujemy sukcesu! 
 
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów, tym razem na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2023. 
Jan Moroz (3b) został laureatem II miejsca ,a Antoni Moroz (7a) laureatem miejsca III
Gratulujemy !!
Dużym sukcesem naszych fagocistów zakończył się XXIX Konkurs Instrumenty Dęte Drewno dla najmłodszych w Dąbrowie Górniczej.
Jan Moroz (3b) zajął I miejsce w swojej grupie, a Antoni Moroz (7a) zajął III miejsce. 
Ogromne gratulacje.
Podczas konkursu KIDDS, który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Szczecinie wspaniale zaprezentowała się klasa fagotu. 
III miejsce otrzymała Emilia Rossa (kl. 3a)
Złoty Dyplom zdobyła Oliwia Stępień (kl. 3b)
Srebrny Dyplom zdobyła Barbara Ziołecka (kl.5b)
Gratulujemy!!

 

Z przyjemnością informujemy o laurach naszych pianistów w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla Szkół Muzycznych I i II stopnia „VIRTUOSO”, który odbył się w Toruniu  w dniach 27-30 kwietnia.
I miejsce w grupie 2 otrzymał Kamil Buko, uczeń p. Hanny Urbańskiej
II miejsce -  Zofia Nowakowska, uczennica p. Agnieszki Pisarczyk
I miejsce w grupie 3 - Mateusz Niewiadomski, uczeń p. Hanny Urbańskiej
Wyróżnienie  w grupie 4 - Alicja Barć, uczennica p. Hanny Urbańskiej
Wielkie gratulacje!
Ania Banasiak (1a) z klasy skrzypiec pani Aleksandry Głowacz została laureatką 2 miejsca w Międzynarodowym Konkursie w Wiedniu. Serdecznie gratulujemy! 
 
22 kwietnia 2023 r. w OSM I st. im. prof. Marka Jasińskiego miała miejsce XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka”. Podczas zmagań konkursowych wielki sukces odnieśli nasi wspaniali pianiści:
W grupie 2
Zofia Nowakowska z kl. 3, uczennica pani Agnieszki Pisarczyk - I miejsce
Hanna Wypych z kl. 3, uczennica pani Anny Gajewskiej - I miejsce
Kamil Buko z kl. 3, uczeń pani Hanny Urbańskiej - III miejsce
W grupie 3
Sofia Zaika z kl. 5, uczennica pani Anny Gajewskiej - I miejsce
Mateusz Niewiadomski z kl. 5, uczeń pani Hanny Urbańskiej - II miejsce
Natalia Gralak z kl. 6, uczennica pani Hanny Urbańskiej - Wyróżnienie
Wielkie gratulacje dla uczniów i nauczycieli! Brawo!

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczennic, Julianna Wróbel z kl.8 otrzymała I nagrodę a Estera Michalak z kl.6 II nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie skrzypcowym w Poznaniu ,,Talenty muzyczne 2023''. Obie uczennice uczą się u p. Roberta Cybulskiego. Gratulujemy.

Sukcesy w klasie saksofonu. W Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych Stroikowych „Kidds” Antoni Mazurek z klasy 3c otrzymał wyróżnienie, a Anna Ganczarska z klasy 3b, III miejsce. Uczniom akompaniowała Pani Oksana Poliańska.