W dniach 11-12 marca 2023 r. odbył się IX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie, na którym laury zdobyły uczennice z klasy fortepianu pani Anny Gajewskiej
Hanna Wypych z klasy III – I miejsce w grupie 3
Sofia Zaika z klasy V - I miejsce w grupie 5
Maja Golema z klasy VII - I miejsce w grupie 7
Serdecznie gratulujemy.
Uczennice naszej szkoły z klasy skrzypiec pani Aleksandry Głowacz zostały nagrodzone na I Międzynarodowym Konkursie "Mistrz Miniatury 2023" 
Gabriela Nowakowska (2a) - wyróżnienie 
Maja Stępkowska (4c) - III miejsce 
Serdecznie gratulujemy! 

Z przyjemnością informujemy, że Zofia Nowakowska z klasy p. Agnieszki Pisarczyk, zdobyła 1.nagrodę na Międzynarodowym Konkursie "Mistrz Miniatury" w kategorii Fortepian.

Alicja Barć ( 8 b) z klasy fortepianu pani Hanny Urbańskiej zdobyła I nagrodę w I Międzynarodowym Konkursie „Mistrz Miniatury 2023”. Serdecznie gratulujemy.

Maja Stępkowska (4c) z klasy skrzypiec pani Aleksandry Głowacz została laureatką II miejsca na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Gloria Artis w Wiedniu. Serdecznie gratulujemy! 
27 lutego 2023 r. ogłoszono wyniki III Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Gloria Artis w Wiedniu. Laureatkami zastały uczennice naszej szkoły przygotowane przez panią Annę Gajewską.
Hanna Wypych z klasy 3 – I miejsce
Sofia Zaika z klasy 5 – I miejsce
Uczennice zostały zaproszone na uroczysty koncert, który odbędzie się w maju 2023 r. w Wiedniu
Kamil Buko (kl. 3) i Mateusz Niewiadomski (kl. 5) z klasy fortepianu pani Hanny Urbańskiej zostali laureatami pierwszej edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "Ad Libitum" 2023. Mateusz Niewiadomski zajął II miejsce (Silver Prize),Kamil Buko III miejsce (Bronze Prize) w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!
 

Hanna Wypych z klasy 3 i Maja Golema z klasy 7, uczennice pani Anny Gajewskiej zostały laureatkami Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „Nowe Gwiazdy” w Paryżu, który odbył się 31 stycznia 2023 r. Hanna Wypych – I miejsce, Maja Golema – II miejsce. Serdeczne gratulujemy.

W dniach 28-29 stycznia 2023 r. uczennice z klasy fortepianu pani Anny Gajewskiej wystąpiły na IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Libiążu odnosząc kolejny sukces. Przesłuchania konkursowe oraz koncert laureatów odbyły się w Libiąskim Centrum Kultury. Hanna Wypych z klasy 3 – II miejsce oraz Sofia Zaika z klasy 5 – I miejsce.

W Konkursie altówkowym " Senza Basso Accompagnato" w PSM I st. w Szczecinie I miejsce w grupie I zdobyła Alicja Iskra z kl.3 b. Serdecznie gratulujemy.
Z radością informujemy o sukcesach uczennicy Mai Stępkowskiej (4c) z klasy skrzypiec pani Aleksandry Głowacz. Wyróżnienie na II Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Małopolska 2022 Online, Wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Pizzicato" Kraków 2022, Złoty Dyplom w Regionalnym Konkursie Smyczkowym "Miniatura". Serdecznie gratulujemy! 

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować o sukcesach Alicji Iskry która otrzymała dyplom laureata  III miejsca w konkursie PIZZICATO w Krakowie. Gratulujemy również Pani Magdalenie Dąbrowskiej , która otrzymała dyplom honorowy Najlepszego Nauczyciela.