16 maja odbędą się szkolne WARSZTATY PIANISTYCZNE „PRACA NAD UTWORAMI Z EPOKI BAROKU I KLASYCYZMU” prowadzone przez PROF. DR HAB. BOGUSŁAWA ROTTERMUNDA z AKADEMII SZTUKI w SZCZECINIE. W warsztatach uczestniczyć będą wszyscy uczniowie fortepianu głównego z klas 4-7.

W dniu 28 marca 2022 (poniedziałek) w godzinach 8.00-14.00 odbędą się Warsztaty Gitarowe z p. Ewą Jabłczyńską i p. Dariuszem Kupińskim, duetem łączącym pasję, wyjątkową muzykalność oraz technikę gry na najwyższym poziomie. Niebywała głębia interpretacji, jakość dźwięku, finezja oraz wysublimowane aranżacje sprawiły, że Kupiński Guitar Duo to dziś jeden z najbardziej docenianych duetów gitarowych. Gitarzyści są absolwentami Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, a także Universität der Künste w Berlinie i Hochschule für Musik w Weimarze w klasie prof. Thomasa Müllera-Peringa, u którego realizowali studia podyplomowe. Warsztaty odbędą się w auli OSM . Zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty dla trębaczy, który odbędzie się 14 grudnia 2021 o godzinie 11:00 w auli OSM I st. Warsztat przeprowadzi Pan Tomasz Gluska, pedagog w klasie trąbki w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz w Państwowym Zespole Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Na co dzień pracuje jako trębacz Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Prowadzi aktywną działalność koncertową zarówno w charakterze solisty, jak i muzyka kameralisty.  Współpracuje z wieloma orkiestrami i zespołami (m.in. Capella Bydgostiensis, Triumphal Brass, El-Jazz Big Band).

W dniu 26 listopada 2021 (piątek) w godzinach 9.00-16.00 odbędą się Warsztaty Gitarowe z p. Waldemarem Gromolakiem - wirtuozem gitary klasycznej, uznawanym i wysoko cenionym solistą i kameralistą. Jest absolwentem Hochschule für Musik w Kolonii w klasie światowej sławy gitarzystów prof. Roberto Aussela i prof. Huberta Käppela. Na co dzień jest nauczycielem w Państwowej Szkole Muzycznej II st. i wykładowcą Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Warsztaty odbędą się w auli OSM . Zapraszamy.

 We wtorek 30 listopada odbędą się Szkolne Warsztaty Pianistyczne dla uczniów fortepianu klas 1-3 prowadzone przez dr hab. Urszulę Szyryńską z AS w Szczecinie. Urszula Szyryńska jest koncertującą pianistką, kameralistką. Obok aktywności koncertowej prowadzi również bardzo owocną działalność pedagogiczną: konsultacje, warsztaty pianistyczne oraz zasiada w pracach jury na konkursach muzycznych. Lekcje otwarte będą się odbywać w sali kameralnej w godz.8.00 - 18.00. Zapraszamy.

W poniedziałek 13 grudnia 2021 odbędą się Warsztaty wiolonczelowe prowadzone przez dr hab. Tomasza Szczęsnego- profesora Akademii Sztuki w Szczecinie.  Tomasz Szczęsny jest też koncertmistrzem Filharmonii Szczecińskiej oraz cenionym kameralistą. Lekcje otwarte będą się odbywać w sali kameralnej w godz.8.00 - 16.00. Zapraszamy

W związku z nowymi obostrzeniami warsztaty "Efektywnego ćwiczenia dla gitarzystów OSM Ist." zostają odwołane. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów pianistycznych :-) Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

W dniach 14-15.01.2020 odbędą się Warsztaty pianistyczne, które przeprowadzi Pani mgr Anna Borkowska, pianistka, pedagog PSM I i II st. w Augustowie i w Suwałkach. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Dziś dzięki wspaniałej organizacji Pani Beaty Vykysala i Pani Karoliny Michalskiej w naszej szkole odbyły się Warsztaty gitarowe z Panem Dariuszem Schmidtem, nauczycielem w ZPSM w Koszalinie. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe. Zapraszamy do fotorelacji.

Warsztaty gitarowe odbędą się 18.12 2019 roku z Panem Dariuszem Schmidtem, nauczycielem w ZPSM w Koszalinie. Więcej informacji u Pani Beaty Vykysala.

W dniu 3.12.2019 odbyły się Warsztaty pianistyczne dla uczniów klas 4-6. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.