Współpracujemy z OGRODAMI ŚRÓDMIEŚCIE. W nadchodzących miesiącach będzie można spodziewać się różnorodnych dźwięków instrumentów muzycznych oraz niezwykłych wokali naszych uczniów, wypełniających przestrzeń Ogrodów Śródmieście. 
 
Cykl “Mali muzycy w Ogrodach Śródmieście” rozpoczęliśmy od występu klasy harfy. W ECHO szczecińskie można zobaczyć harmonogram naszych koncertów.
Serdecznie zapraszamy! 🌱

 

 

W dniach 10-13 stycznia oraz 1-3 lutego odbędzie się cykl koncertów dla przedszkolaków z pobliskich przedszkoli. W tych dniach przedszkolaki będą uczestniczyły w muzycznej uczcie i poznają instrumenty, na jakich zagrają nasi uczniowie. Takie koncerty to również ważna lekcja dla wszystkich występujących, obycie ze sceną oraz zaprezentowanie swoich umiejętności w konfrontacji z publicznością to istotny element nauki w szkole artystycznej.

 

Dnia 30.11.2022 roku odbył się koncert szkolny połączony wraz z konkursem plastycznym pt. Znane postaci z bajek i filmów. Uczniowie zaprezentowali się w pięknych, bajkowych, ale i eleganckich strojach. Publiczność mogła usłyszeć nie tylko utwory klasyczne, ale także filmowe m.in. z filmu Harry Potter oraz Amelia. Było to naprawdę miłe wydarzenie. Koncert poprowadziła Pani Ewa Przyłęcka. Pomoc i współpraca organizacyjna konkursu - Pani Agnieszka Pisarczyk oraz Pani Katarzyna Jurkiewicz. Fotorelacja na naszym FB

Dnia 13 kwietnia 2022 odbył się recital naszej absolwentki Zuzanny Sejbuk, ( uczennicy Pani Hanny Urbańskiej ). Serdecznie dziękujemy za wspaniałą muzyczną ucztę. 

 
W najbliższych dniach w naszej szkole będą odbywały się koncerty charytatywne "Wybieram Pokój, Wspieram Ukrainę". Podczas koncertów będą zbierane środki i dary dla rodzin z Ukrainy, które znalazły schronienie w naszym mieście. Grać będą uczniowie naszej szkoły. A grają przepięknie! Warto posłuchać i przy okazji zrobić coś dobrego. Dodatkowo 17 i 24 marca jako gość specjalny zagra na bandurze Sofia Sawczuk. Dziewczynka przyjechała wraz z mamą i 6 letnią siostrą z Winnicy na Ukrainie. Zabrały ze sobą tylko walizkę i bandurę.
Przyjdźcie, posłuchajcie i wesprzyjcie tych, którzy w tym trudnym czasie muszą budować swoje życie od nowa. Poniżej zamieszczamy terminy koncertów : 15.03.2022 godz. 16:00, 17.03.2022 godz. 16:30, 21.03.2022 godz. 16:30, 23.03.2022 godz. 16:00 oraz 24.03.2022 godz. 16:30.

Fotorelacja z wtorkowego koncertu w sali kameralnej. Koncert prowadził Grzegorz Kaźmierczak. Wystąpili uczniowie klas: fletu, oboju, puzonu i fortepianu. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji na naszym FB.

Szkolny koncert uczniów klasy wiolonczeli Pana Jacka Tomczaka - zapraszamy do wysłuchania utworów.

Dziś rozpoczynamy cykl nagrań w ramach projektu Wirtualny Koncert Ulicami Szczecina - 75 lat Szczecina. Głównym celem projektu jest uczczenie 75-lecia niepodległego Szczecina, przedstawienie szczecińskich „muzycznych” ulic, instytucji oraz promocja młodych talentów muzycznych Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie.
Cały koncert prowadzony będzie przez przewodnika szczecińskiego Pana Piotra Ostrowskiego, który zabierze nas na muzyczny spacer po Szczecinie oraz przedstawi ważne dla Miasta Szczecin wydarzenia historyczne.

Zapraszamy do wysłuchania utworów : F. CHOPINF. NOWOWIEJSKI , H. WIENIAWSKIS. MONIUSZKO, M. KARŁOWICZ

W piątek 23.10. 2020 odbył się szkolny koncert ,, Etiudowy zawrót głowy" uczniów klasy gitary Pani Beaty Vykysaly i Pani Karoliny Michalskiej. Zapraszamy do fotorelacji :-)

Szkolny koncert uczniów klasy skrzypiec, Pani Pauliny Majchrzak i Pani Aleksandry Głowacz. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dziś 22.10.2020, odbył się Szkolny koncert uczniów klasy fletu Pani Elżbiety Podleśny- Głowackiej. Zapraszamy do fotorelacji na naszym FB.

Szkolny koncert Uczniów klasy wiolonczeli Pani Doroty Kudowskiej-Tarała, akompaniament Pani Renata Wołyńska - zapraszamy do fotorelacji.