Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w X Ogólnopolskim Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka", który odbędzie się w naszej szkole w dniach 04 – 05 kwietnia 2020.

Regulamin [pliki do pobrania]
Karta uczestnika [pliki do pobrania]
Zgoda [pliki do pobrania]

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacjiIX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka" https://photos.app.goo.gl/Q2KS6YPDiFgqwZae7

 

GR.I 
I miejsce 
Sofia Zaika 
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie 
Nauczyciel: Anna Gajewska 

Przypominamy, że w dniach 13-14 kwietnia 2019 odbędzie się  IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka".
Zamieszczamy do pobrania [harmonogramu konkursu] a także do zapoznania się z [harmonogramem prób]
 
W dniach 13-14 kwietnia 2019 odbędzie się  IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka".
 

Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego.

Przypominamy, że w dniach 21-22 kwietnia 2018 odbędzie się  VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka".
Zamieszczamy do pobrania [harmonogramu konkursu] oraz [listę uczestników] a także [harmonogram prób]
 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka", który odbędzie się w naszej szkole w dniach 21-22 kwietnia 2018.
Regulamin [plik PDF do pobrania].
Karta zgłoszeniowa [plik PDF do pobrania].

I grupa

I miejsce

  • Zuzanna Krystian-Browalska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Nauczyciel: Hanna Tokarska

 

II miejsce

  • Inga Pozorska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Nauczyciel: Magdalena Boniecka


III miejsce

  • Dominika Kosiorowska

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz w Koszalinie

Nauczyciel: Hanna Wiącek

Serdecznie zapraszamy na VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka". Już w najbliższą sobotę, w murach naszej szkoły uczniowie szkół I stopnia zaprezentują swoje talenty. 

1 kwietnia klkudziesięciu uczniów z całej Polski zaprezentuje swoje umiejętności muzyczne i  powalczy o nagrody dla najlepszych pianistów. Zmagania rozgrywać się będą w trzech grupach wiekowych (kl. II-V). Przygotowano również nagrodę Grand Prix konkursu, która została ufundowana przez Prezydenta Miasta Szczecin.

Konkurs Pianistyczny  ma na celu krzewienie muzyki fortepianowej, wyminę wiedzy i doświadczeń muzyków oraz pedagogów, a także współzawodnictwo uczniów na polu ogólnopolskim. Corocznie w konkursie bierze udział kilkudziesięciu młodych artystów z całej Polski, którzy  oprócz udziału w konkursie mają także możliwość indywidualnych spotkań z jury i omówienia każdego występu. W jury tego prestiżowego konkursu zasiadają znani i cenieni pedagodzy oraz profesorowie nie tylko z naszego miasta. W tym roku młodych artystów oceniać będą prof. Anna Wesołowska – Firlej z Akademii Muzycznej w Łodzi (przewodnicząca jury), prof. Grzegorz Kurzyński – rektor Akademii Muzycznej we Wrocławiu, prof. Bogusław Rottermund – Akademia Sztuki w Szczecinie, prof. Wojciech Świtała – Akademia Muzyczna w Katowicach, mgr  Sławomir Wilk z Akademii Muzycznej w Gdańsku (absolwent szkoły). 

Przesłuchania uczestników (godz. 9:00-17:30) oraz wręczenie nagród i koncert laureatów (godz. 18:30) są otwarte dla wszystkich mieszkańców Szczecina.

Konkurs został dofinansowany ze środków Miasta Szczecin, Radę Rodziców OSM I st. w Szczecinie, BGŻ BNPP PARIBAS oraz wsparty przez lokalnych sponsorów takich jak: FAN Salon Muzyczny, Cukiernię Bajdek, firmy  XCOMP, CEMOI i GRYF. Konkurs odbywać się będzie pod Mecenatem Miasta Szczecin.

Przesłuchania wszystkich grup oraz ogłoszenie wyników VII Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego "Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka" odbędą się jednego dnia, w sobotę 1 kwietnia 2017 r. 

Program konkursu [plik PDF]

Lista uczestników do pobrania [plik PDF]

Harmonogram konkursu [plik PDF]

Harmonogram prób [plik PDF]

Nocleg w Szczecinie [plik PDF]