4 czerwca 2019, w sali 12 odbędzie się Szkolny Konkurs Mały Skrzypek i Altowiolista. Oto jego harmonogram.

Informujemy, że Szkolny Konkurs Wiolonczelowy odbędzie się 3 czerwca, w auli kameralnej (sala 12) o godzinie 12:30
Harmonogram konkursu do pobrania [PDF].

16 maja br. odbył się w naszej szkole konkurs Mały Gitarzysta. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia https://photos.app.goo.gl/cygyQuUkFN6kstXZ9

5 kwietnia, w auli szkolnej, odbył się Szkolny Konkurs Fletowy - Mały Flecista. Z radością przedstawiamy laureatów konkursu.
I miejsce
Amelia Sęczawa kl. IV
Natasza Chwieduk kl. VI
Julia Smolarek kl. VI
Joanna Wołek kl. V

Z radością prezentujmy wyniki Szkolnego Konkursu Instrumentów Dętych, który odbył się 2 kwietnia 2019 r.
Grupa I:
I miejsce - Antoni Moroz - fagot
II miejsce - Franciszek Półtorak - trąbka
III miejsce - Mikołaj Bąkowski - trąbka

Dnia 02.04.2019 r. w sali kameralnej (s.12) OSM odbędzie się Szkolny Konkurs Instrumentów Dętych
Serdecznie zapraszamy!

Z radością informujemy, że I miejsce w konkursie "Życie i twórczość prof. Marka Jasińskiego" zajął Maksymilian Wasilewski z klasy Vb.
II miejsce - Martyna Kawiak kl. Vc oraz Antonina Janus kl. Vc

25 stycznia o godz. 8.55 w auli odbędzie się konkurs z audycji muzycznych z wiedzy o życiu i twórczości prof. Marka Jasińskiego. Zapraszamy!

"Szkolny konkurs instrumentów dętych" odbył się 10 kwietnia 2018 r. Wystąpiło w nim 26  uczniów, w dwóch grupach wiekowych: grupa I - klasy 1-3 i grupa II - klasy 4-6. Wyniki konkursu:
Grupa I       
Miłosz Wójcik               I miejsce                  

W Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej i Patriotycznej wzięły udział 3 szkoły podstawowe z terenu Parafii Św. Andrzeja Boboli w Szczecinie w kategorii klas IV-VII: SP 1, SP 47 i OSM. Finały szkolne zakończono 26 listopada 2017 roku. Laureaci zostali zaproszeni do kościoła św. Andrzeja Boboli 29 listopada. 

Ogłaszamy konkurs z audycji muzycznych pt. "Patron szkoły". Zgłoszenia przyjmują panie: Klaudyna Kaczmarek oraz Małgorzata Głowa do dnia 14 grudnia 2017. Konkurs odbędzie się w styczniu - o szczegółach będziemy informować na bieżąco.