26 marca 2023 roku w kościele św Andrzeja Boboli odbyła się kwesta na rzecz Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie. Uczniowie naszej szkoły: Helena Szawracka, Alicja Barć, Joanna Szymańska, Hanna Przypis, Marcelina Gazdowska, Natalia Stępniak, Antonina Motyl, zebrali 3140zł. Serdecznie dziękujemy.

Kolejna akcja Koła Wolontariatu - PACZUSZKA DLA MALUSZKA, zbiórka artykułów higienicznych, pampersów, zabawek. Dziękujemy za okazane serce.

Uczniowie naszej szkoły w ramach Koła Wolontariatu dzielnie działają w muzycznych ogrodach. Dbają o nowe nasadzenia, pielą, podlewają. Kwiaty rosną i serce rośnie. 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w akcji " Paczuszka dla Maluszka". Jak co roku zbieramy ubranka, kosmetyki, pieluszki dla tych najmniejszych.

Serdecznie zapraszamy w szeregi Szkolnego Koła Wolontariatu, poniżej kilka informacji o zasadach, pracy i programie. Program SKW i Zgoda od Rodziców.

Tak piękne Podziękowania otrzymaliśmy od rodziców Wiktorii i oczywiście przekazujemy je Wam : " To już kolejny rok i kolejna wpłata od Państwa. Chcielibyśmy bardzo serdecznie z całego serca podziękować za okazaną pomoc naszej córce. Jak zwykle tak i teraz brakuje nam słów, by wyrazić naszą wdzięczność. Dzięki Waszemu dobremu sercu i pamięci o Wiktorii oraz życzliwości, Wiktoria bez ustanku może kontynuować rehabilitację której tak bardzo potrzebuje. Z wyrazami wdzięczności i szacunku. Agnieszka, Bogdan, Wiktoria Bąk."  Dziękujemy za Wasze dobre serca i chęć udziału w akcji nakrętkowej.

W ramach akcji charytatywnej "Zbieramy plastikowe nakrętki" w okresie od 1 września do 8 października 2020 roku zebraliśmy 1004 kg plastikowych nakrętek na sumę 702.20 zł., która to suma w całości została przelana na konto Fundacji "Słoneczko", do której należą 16-letnia Wiktoria i 13 letnia Emilka. Celem zbiórki jest wsparcie rehabilitacji obu dziewczynek. Zachęcamy do dalszej zbiórki nakrętek, które można przynosić na portiernię i wrzucać do specjalnych pojemników.

Akcja krokus - uczniowie z różnych klas w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu zasadzili 1000 krokusów na szkolnych terenach zielonych - byle do wiosny .

„DAR JUNIORA DLA SENIORA” to kolejna akcja dobroczynna w naszej szkole, dzięki której możemy pomóc osobom potrzebującym.W tym roku wspieramy osoby starsze w Domach Seniora oraz rehabilitację dzieci niepełnosprawnych. Chętni uczniowie z naszej szkoły otrzymały „skarbonki miłosierdzia”, do których mogą wrzucać swoje oszczędności.
Powyższa akcja dobroczynna kończy się tydzień po świętach wielkanocnych. Skarbonki dostarczamy do nauczycieli religii do 24 kwietnia. JEST TO AKCJA DOBROWOLNA!