W ostatnich dniach został rozstrzygnięty w świetlicy konkurs plastyczny pt. "Jesienny pejzaż z darów natury" . W konkursie uczestniczyły głównie dzieci z  klas III i IV. Uczniowie, przy tworzeniu swoich prac, wykazali się dużą pomysłowością i wykorzystywali do wykonania pejzaży jesienne liście, żołędzie, kasztany, gałązki itp. 
W konkursie  I miejsce ex aequo  otrzymały uczennice :
Blanka Krahel kl. - I A i Basia Januszkiewicz - kl. III A oraz Marianna Marszal - kl. IV A;
II miejsce - Marta Kwiatkowska - kl. III B i Ola Pęcherczyk - kl.III C;
III miejsce - Maja Gros - kl. III B, Karolina Pęcherczyk - kl. III C, Natalia Dąbrowska - l. IV A oraz Emilia Migdał - kl. IV C.
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.
 
Brak opisu.  

Drodzy Nauczyciele! Za uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy, gdy nic się nie udawało i pochwalę, gdy wszystko szło dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego, w czym jesteśmy najlepsi i przekonanie, że możemy zrobić więcej, niż się spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Dziękujemy.

 

W świetlicy w grupie starszej został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Wspomnienia z wakacji”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas III i IV spędzający czas po lekcjach w świetlicy. Za wykonane prace przyznano trzy miejsca:
I miejsce uzyskał Filip Włoch z kl. 3B
II miejsce przyznano ex aequo Frankowi Półtorakowi , uczniowi kl. IV B oraz Oli Pęcherczyk uczennicy kl.3C
III miejsce zajęła Maja Stępkowska , uczennica kl. 3 C.
Wszystkim laureatom gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach. Następna propozycja naszej świetlicy to wykonanie pracy plastycznej pt. „Pejzaż jesienny z darów natury”. Termin oddania prac upływa 08października 2021 roku.