Dyrektor :  Jolanta Sapiecha -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Wicedyrektor pionu ogólnokształcącego :  Katarzyna Wiercińska -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Wicedyrektor pionu muzycznego :  Katarzyna Ganczarska  -Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownicy Sekcji :

  Sekcja fortepianu i harfy - Anna Gajewska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary : Dorota Kudowska-Tarała - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Sekcja dęta, perkusji i akordeonu : Elżbieta Podleśny- Głowacka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna: 

 Psycholog : Katarzyna Osiak

 Pedagog : Agnieszka Hryniewicz- Fronczyk

 Logopeda : Małgorzata Krzywoń 

Kontakt telefoniczny do psychologa, pedagoga, logopedy :  451 512 028