Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania 15.06.2023 - harmonogram spotkań w ZAKŁADCE - DLA RODZICÓW / WAŻNE TERMINY.

Egzamin teoretyczny na kartę rowerową dla uczniów klas VI-VIII odbędzie się 16 maja 2023 o godzinie 15:00 w sali nr 2. Klasy V będą zdawały podczas lekcji techniki.

 

Zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Wiosennego nastroju, serdeczności w gronie rodziny i przyjaciół oraz śpiewanego " Alleluja" życzy Jolanta Sapiecha Dyrektor OSM I st. w Szczecinie

Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania 29.03.2023 - harmonogram spotkań w ZAKŁADCE - DLA RODZICÓW / WAŻNE TERMINY.
1A i 4A - ZEBRANIE ODWOŁANE. DRUGI TERMIN ZOSTANIE PODANY PRZEZ WYCHOWAWCĘ KLASY.

Praca sekretariatu w czasie ferii zimowych od godz. 9.00- 15.00. Zapraszamy również do kontaktu email lub telefonicznego. Życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły, który odbędzie się 24.01.2023 w godzinach 16:00-19:00. 
W programie :
- spotkanie z muzykami, nauczycielami przedmiotów ogólnych, dyrekcją,
- prezentacje instrumentów,
- część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły,
- słodka kawiarenka
- koncerty form zespołowych 
- zwiedzanie szkoły oraz inne niespodzianki …
Podczas DNIA OTWARTEGO istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły.
Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania 10.01.2023 - harmonogram spotkań w ZAKŁADCE - DLA RODZICÓW / WAŻNE TERMINY.

Dnia 10.11.2022 w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Odzyskania Niepodległości. Uroczystości jakże wzruszające, pełne zadumy a zarazem przepełnione radością, że żyjemy w Wolnym kraju. Klasy starsze bardzo kreatywnie i nietypowo podeszły do tematu Niepodległej. Akademię rozpoczęto występem naszych nauczycielek - Kwartet smyczkowy Pomerania. Potem odbył się pokaz mody z tamtych lat, koncert pieśni patriotycznych, kiermasz z przysmakami niepodległej i wisienka na torcie - Zespół perkusyjny Pani Magdy Mazurek. Ogromne podziękowania dla Pana Dariusza Kancerskiego za przygotowanie tak wspaniałej, twórczej i łączącej pokolenia uroczystości. Podziękowania dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.  Zapraszamy na szkolny profil FB.

W dniu 28 października 2022 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Szczecin odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów artystycznych najzdolniejszym uczniom placówek kształcenia artystycznego w Szczecinie.
Wśród osób uhonorowanych artystycznym stypendium Prezydenta Miasta Szczecin znalazło się aż 11 uczniów naszej szkoły.
Sofiia Zaika, Hanna Wypych , Maja Golema z klasy Pani Anny Gajewskiej, Alicja Barć z klasy Pani Hanny Urbańskiej, Antoni Moroz, Jan Moroz, Oliwia Stępień z klasy Pani Edyty Moroz, Amelia Sęczawa z klasy Pani Elżbiety Podleśny- Głowackiej, Urszula Maciaszczyk, Anna Wasilewska z klasy Pani Doroty Kudowskiej-Tarały, Julianna Wróbel z klasy Pana Roberta Cybulskiego. Serdecznie GRATULUJEMY!
Zapraszamy na fotorelację .

 

Sekretariat w dniach 11-13.10.2022 ( wtorek-czwartek ) będzie czynny od 8:00-16:00  i 14.10.2022 (piątek) w godzinach 9:00-15:00.

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję Międzynarodowego Festiwalu im. prof. Marka Jasińskiego Soni Spatium, która odbędzie się w dniach 16-18.09.2022 w Stargardzie.
Przesłaniem tegorocznego Festiwalu jest tytuł kompozycji Marka Jasińskiego MATER OMNIUM SAPIENTIA - MATKA WSZELKIEJ MĄDROŚCI. W muzyce profesora Marka Jasińskiego zawarte jest piękno, dobro, prawda i głęboka wiara, niepodważalne wartości mądrości, które wypełniają przestrzeń kościołów i sal koncertowych.

Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania 08.09.2022 - harmonogram spotkań w ZAKŁADCE - DLA RODZICÓW / WAŻNE TERMINY.