Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły, który odbędzie się 24.01.2023 w godzinach 16:00-19:00. 
W programie :
- spotkanie z muzykami, nauczycielami przedmiotów ogólnych, dyrekcją,
- prezentacje instrumentów,
- część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły,
- słodka kawiarenka
- koncerty form zespołowych 
- zwiedzanie szkoły oraz inne niespodzianki …
Podczas DNIA OTWARTEGO istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły.
Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania 10.01.2023 - harmonogram spotkań w ZAKŁADCE - DLA RODZICÓW / WAŻNE TERMINY.

Dnia 10.11.2022 w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Odzyskania Niepodległości. Uroczystości jakże wzruszające, pełne zadumy a zarazem przepełnione radością, że żyjemy w Wolnym kraju. Klasy starsze bardzo kreatywnie i nietypowo podeszły do tematu Niepodległej. Akademię rozpoczęto występem naszych nauczycielek - Kwartet smyczkowy Pomerania. Potem odbył się pokaz mody z tamtych lat, koncert pieśni patriotycznych, kiermasz z przysmakami niepodległej i wisienka na torcie - Zespół perkusyjny Pani Magdy Mazurek. Ogromne podziękowania dla Pana Dariusza Kancerskiego za przygotowanie tak wspaniałej, twórczej i łączącej pokolenia uroczystości. Podziękowania dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.  Zapraszamy na szkolny profil FB.

W dniu 28 października 2022 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Szczecin odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów artystycznych najzdolniejszym uczniom placówek kształcenia artystycznego w Szczecinie.
Wśród osób uhonorowanych artystycznym stypendium Prezydenta Miasta Szczecin znalazło się aż 11 uczniów naszej szkoły.
Sofiia Zaika, Hanna Wypych , Maja Golema z klasy Pani Anny Gajewskiej, Alicja Barć z klasy Pani Hanny Urbańskiej, Antoni Moroz, Jan Moroz, Oliwia Stępień z klasy Pani Edyty Moroz, Amelia Sęczawa z klasy Pani Elżbiety Podleśny- Głowackiej, Urszula Maciaszczyk, Anna Wasilewska z klasy Pani Doroty Kudowskiej-Tarały, Julianna Wróbel z klasy Pana Roberta Cybulskiego. Serdecznie GRATULUJEMY!
Zapraszamy na fotorelację .

 

Sekretariat w dniach 11-13.10.2022 ( wtorek-czwartek ) będzie czynny od 8:00-16:00  i 14.10.2022 (piątek) w godzinach 9:00-15:00.

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję Międzynarodowego Festiwalu im. prof. Marka Jasińskiego Soni Spatium, która odbędzie się w dniach 16-18.09.2022 w Stargardzie.
Przesłaniem tegorocznego Festiwalu jest tytuł kompozycji Marka Jasińskiego MATER OMNIUM SAPIENTIA - MATKA WSZELKIEJ MĄDROŚCI. W muzyce profesora Marka Jasińskiego zawarte jest piękno, dobro, prawda i głęboka wiara, niepodważalne wartości mądrości, które wypełniają przestrzeń kościołów i sal koncertowych.

Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania 08.09.2022 - harmonogram spotkań w ZAKŁADCE - DLA RODZICÓW / WAŻNE TERMINY.
Czym jest MUZYKA? Nie wiem.
Może po prostu niebem z nutami zamiast gwiazd. Może mostem zaklętym, po którym instrumenty przeprowadzają nas... słowa przewodnie dla naszych już Absolwentów.
Dzisiaj odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla Ósmoklasistów. Wydarzenie przepełnione muzyką, radością, łezką ze wzruszenia i refleksją ... Dziękujemy naszym Absolwentom za osiem wspólnych lat. Wiemy, że dacie sobie radę w kolejnych etapach waszego życia bo JESTEŚCIE WYJĄTKOWI, WRAŻLIWI, OTWARCI NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA.  Nasi ABSOLWENCI - https://www.youtube.com/watch?v=y2_7LjklQbw
 

 

Dzień Pustej Klasy - dzień z naturą i dla natury. Dzień spędzony na świeżym powietrzu - wędrówki małe i duże, prace ogrodowe, quizy, zabawy i wiele radości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym profilu Fb. #dzienpustejklasy2022

 

Za Nami wspaniała uroczystość Otwarcia Boiska. Było pięknie - Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, ucztę muzyczną i sportowe zmagania.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Nie bój się szaleństw i pokonywania własnych barier.
Korzystaj z życia, czerp z niego pełnymi garściami.
Abyś nigdy nie żałował, że czegoś nie zrobiłeś...

Z najlepszymi życzeniami od Dyrekcji :-)

 
 
To już jutro. Wszystkim ósmoklasistom, życzymy odwagi i wiary we własne możliwości.
Dzisiaj odpocznijcie, zrelaksujcie się, a jutro na pewno DACIE RADĘ !!!