Zapraszamy na zajęcia organizowane na terenie szkoły:

 TAEKWON-DO

Zajęcia prowadzi Szczeciński Kub Sportowy Taekwon-do. Jest to sztuka samoobrony powstała w Korei.  Nazwa oddaje ściśle jej treść: poddawanie ciała kontroli umysłu, kształtowanie samego siebie poprzez trening walki. Cechuje się pięknem, logiką i konsekwencją założeń teoretycznych, skutecznością technik, bezpieczeństwem  stosowanych metod nauczania i treningu oraz dbałością o rozwój wewnętrzny adepta.

Wszystkie osoby początkujące, zainteresowane uczestnictwem w zajęciach Taekwon-do dla dzieci zapraszam na treningi w dniach:
*poniedziałek 16:00 (trening grupy łączonej - początkująca i zaawansowana)
*piątek 17:00 (trening grupy początkującej - dzieci od 7 roku życia )
*piątek 18:00 (trening grupy zaawansowanej)
Treningi odbywają się na terenie sali gimnastycznej szkoły. Dzieci odbierane są przez nas i odprowadzane do świetlic po wcześniejszym uzgodnieniu tego z rodzicami . Pierwsze 2 treningi są bez zobowiązania. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numer 793 004 496. Pozdrawia i zaprasza Trener Rafał Zgorzelski

 

TANIEC LUDOWY

Z fascynacji folklorem, która towarzy szyła grupie ludzi przez wiele lat, powstał Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie”, który łączący to co stare – bogactwo polskiej tradycji – i młode – ludzi pełnych pasji i niespotykanej energii. Zespół posiada swoją kapelę, która zawsze na żywo wzmacnia przekaz artystyczny koncertów. W repertuarze zespołu zobaczyć można m.in. tańce kaszubskie, krakowskie, rzeszowskie, łowickie, lubelskie, spiskie, pasterskie, żywieckie, rybackie, śląskie oraz narodowe.

Zajęcia odbywają się ww wtorki w godz. 15:30-16:30.

Więcej informacji na stronie: www.szczecinianie.org 

 

ANGIELSKI

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone będą przez Szkołę Językową EFFEKT. Nasza szkoła językowa w Szczecinie proponuje naukę angielskiego dla dzieci z klas 4-8. Uczymy w oparciu o sprawdzoną metodę TALKING KIDS. Kursy nastawione są na komunikację oraz swobodę w posługiwaniu się językiem obcym.

Szczegółowy program i godziny zajęć zostaną przedstawione po ustaleniu ilości grup.

Więcej informacji na stronie: www.effekt-szczecin.pl