Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania.
 
 
 Spotkanie organizacyjne instrumentalistów z rodzicami i uczniami klas pierwszych
odbędzie się 1 września 2020 roku ( wtorek) o godzinie 12:30 
według harmonogramu:
- sekcja fortepianu i harfy :
  • sala 108 (harfa, fortepian), 109 (fortepian), 110( fortepian)
- sekcja smyczkowa i gitary :
  • sala 101 (skrzypce), 102 (gitara), 103 (altówka, wiolonczela, kontrabas)
- sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu :
  • sala 211 (flet, akordeon), 212 (trąbka, puzon), 214 (obój, fagot, saksofon, klarnet), 214 (perkusja)
Zapraszamy.
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice zapraszamy na rozpoczęcie zbliżającego się wielkimi krokami nowego roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się 1 września według harmonogramu:
   - SALA GIMNASTYCZNA ( wchodzą tylko dzieci z wychowawcą): 
godzina 09:00 - klasy 4
godzina 10:30 - klasy 7
godzina 12:00 - klasy 1 (Na 15 minut przed uroczystością spotkanie w sali lekcyjnej. Prosimy, aby ucznia klasy pierwszej odprowadzał do sali tylko jeden opiekun.)
   - KLASY  : 2,3,5,6,8 -   SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ W KLASACH [HARMONOGRAM]
Prosimy pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznych odległości oraz o maseczkach zasłaniających usta i nos.
Świetlica czynna od 7:00-16:00.
Do zobaczenia.
 

Bardzo prosimy, aby w dniu zakończenia roku szkolnego po odbiór świadectw do szkoły wchodzili tylko uczniowie. Rodzice oczekują na zewnątrz. Świadectwa nieodebrane będzie można odebrać od poniedziałku 29 czerwca w sekretariacie szkoły. W piątek 26 czerwca świetlica będzie nieczynna.

Drogie Pierwszaki i Rodzice!
Jesteśmy dumni, że wybraliście naszą szkołę. Bardzo liczyliśmy na spotkanie z Wami w czerwcu. Sytuacja wszystkich nas zaskoczyła, do spotkanie niestety nie dojdzie. Dlatego przekazujemy w załączniku najistotniejsze informacje organizacyjne. Wszyscy życzymy naszym Pierwszoklasistom udanych wakacji i już nie możemy doczekać się spotkania z Wami 1 września 2020 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami [plik do pobrania] oraz do pobrania Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy [ plik do pobrania]

Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania.
 

Drodzy Rodzice, aura za oknem nas nie rozpieszcza, wszędzie mokro dlatego prosimy aby Wasze pociechy miały zmienne obuwie ( najlepiej z jasna podeszwą). Buty zmieniamy od 1 października 2019 roku.

Szanowni Rodzice !
Dyrekcja i Nauczyciele OSM I st. serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców na zebrania
 
Zapraszamy  w ramach  zajęć pozalekcyjnych  na treningi Taekwon-do! Zajęcia prowadzi Szczeciński Kub Sportowy Taekwon-do. Jest to sztuka samoobrony powstała w Korei.  Nazwa oddaje ściśle jej treść: poddawanie ciała kontroli umysłu, kształtowanie samego siebie poprzez trening walki. Cechuje się pięknem, logiką i konsekwencją założeń teoretycznych, skutecznością technik, bezpieczeństwem  stosowanych metod nauczania i treningu oraz dbałością o rozwój wewnętrzny adepta.
Zajęcia odbywają się w  szkolnej sali gimnastycznej w każdy  wtorek oraz  piątek godz. 16:00-17:00. Więcej informacji udziela Trener Rafał Zgorzelski nr tel. 793 004 496