Z dumą możemy poinformować, że w tym roku szkolnym nasi uczniowie mogą pochwalić się nie lada sukcesami naukowymi! Oto nasi laureaci:
W kuratoryjnym Konkursie Języka Polskiego Iga Wojsław została laureatką, a Karolina Królikowska finalistką tego konkursu.
W kuratoryjnym Konkursie Matematycznym tytuł laureata zdobyli Weronika Bednarek i Ignacy Boehlke, zaś Hanna Krzemień otrzymała tytuł finalisty.
Finalistami kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego zostali Pola Romankiewicz i Mateusz Rogowski.

Informujemy, że Malwina Szymysł z klasy 6b oraz Lena Bytniewska z klasy 4a uzyskały wyróżnienie w konkursie "Zdrowie dla wszystkich" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie. Gratulujemy!

 

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego  wyniku  otrzymali uczniowie :  
Ignacy Boehlke z klasy 6b, który uzyskał 176 pkt tj. 95,65% punktów możliwych do uzyskania tj. 4 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 7 miejsce w kraju, 
Stanisław Krzemień z klasy 5a, który uzyskał 144 pkt tj. 81,82% punktów możliwych do uzyskania tj. 4 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 29 miejsce w kraju, 

Tytuł mistrza tabliczki mnożenia zdobyli:
Martyna Kawiak z klasy 4c
Antonina Janus z klasy 4c
Michał Gunerka z klasy 4b 

22 listopada 2017 r. odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu  Alfik Matematyczny w którym wzięto udział: 66 769 uczniów z 1594 szkół. 15 naszych uczniów uzyskało następujące wyróżnienia:
Dyplom uznania za bardzo dobry wynik otrzymali:

  • Piotr Krajka z klasy 2c, który otrzymał 80% punktów  możliwych do uzyskania tj. 7 miejsce  w województwie zachodniopomorskim i 243  w kraju,
  • Maksym Jonik  z klasy 4b, który otrzymał 89,17% punktów  możliwych do uzyskania tj. 5 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 123  w kraju,
  • Stanisław Perkul  z klasy 4b, który otrzymał  86,67%  punktów  możliwych do uzyskania tj. 12 miejsce w województwie zachodniopomorskim  i 187 w kraju,

Niezmiernie miło jest nam zakomunikować, że nasi uczniowie odnieśli wielki sukces w konkursie z języka angielskiego: "English High Flier" .
Dwie nasze uczennice: Urszula Bytniewska- Judasz oraz Aleksandra Niśkiewicz z klasy 5C zajęły 1 miejsce w województwie zachodniopomorskim, a tym samym 2 miejsce w kraj! W nagrodę pojadą na tygodniowy "Obóz Talentów" w Serpelicach.
Ponadto Jagoda Bytniewska - Judasz - uczennica klasy 7 B zajęła także 1 miejsce w województwie oraz 19 w kraju w swojej kategorii wiekowej . 

Przedstawiamy sukcesy naszych uczniów w XXVIII Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.Plus.  

38. uczniów uzyskało tytuł laureata:
    I stopnia z wyróżnieniem otrzymali uczniowie, którzy uzyskali  100 pkt.:

  • Wojciech Tarała z klasy 3b

23 października 2017 roku 20 uczniów z klas IV – VII wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Historia Plus.
Ośmioro spośród nich uzyskało tytuł laureata.
Laureat I stopnia z wyróżnieniem:
Cindy Fon

Nasi uczniowie z klasy 7b brali udział w V Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Wielcy budowniczowie Szczecina” w szczecińskiej SP 56, w ramach projektu „Szczecin i Pomorze na przestrzeni wieków”. W konkursie wiedzowym Amelia Krzyżanowska zdobyła 2 nagrodę, a Adam Kubera - wyróżnienie. W konkursie na prezentację multimedialną Adam Kubera otrzymał czwartą nagrodę. 

23 października 2017 roku 20 uczniów z klas IV-VII wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus z języka polskiego.
Dziewięć uczennic otrzymało tytuł laureatki.

27.10.2017 odbyły się 4 Mistrzostwa Szczecina w pływaniu dla dzieci Alsecco Cup. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 4B Izabela Rak zdobywając tytuł wicemistrza Szczecina na dystansie 25 m stylem grzbietowym w czasie 20.97 s.

Wyniki XVIX Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Biologia Plus

Tytuł laureata III stopnia otrzymał:

  • Szymon Zientarski z klasy 5m3.

Tytuł laureata V stopnia otrzymali :

  • Wiktoria Lalik z klasy 6m3
  • Pola Romankiewicz z klasy 5m3.

 

Wyniki X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienie za uzyskany wynik otrzymali:

  • Filip Janicki z klasy 2a
  • Matylda Popiałkiewicz z klasy 2a
  • Julia Kowalska z klasy 2d
  • Dominik Solczak z klasy 3m1
  • Martyna Kapczyńska z klasy 3m1
  • Hania Lubieńska z klasy3m1
  • Wesna Gierlik z klasy 4m2
  • Aleksandra Niśkiewicz z klasy 4m3
  • Iga Wójcikiewicz z klasy 5m1
  • Konrad Szponar z klasy 6m3.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!