Sukcesy naszych uczniów  w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020
Bardzo dobry wynik  uzyskali następujący uczniowie:
  1. Jan Jaworski – 3c
  2. Stanisław Perkul – 6b
Wyróżnienie za uzyskany wynik otrzymało  16 uczniów .
Wyniki dla poszczególnych kategorii:
Żaczek – klasa druga
1.Pietrzak Ignacy – 2a
 Maluch – klasa trzecia
  1. Byner Nikodem – 3b
  2. Chrapkowski Szymon – 3c
  3. Ślusarska Oliwia – 3a
  4. Rogowska Alicja – 3b
Maluch – klasa czwarta
  1. Lipińska Amelia – 4a
  2. Szczypiński Michał- 4b
      Beniamin – klasa piąta
  1. Kacper Ferber – 5b
  2. Wojciech Tarała -5b
  3. Łocha Maja - - 5b
  4. Szydłowska Zofia – 5c
Beniamin – klasa szósta
  1. Antonina Janus -  6c
  2. Biedruna Michał -6c
  3. Maksym Jonik – 6b
  4. Szymon Pizon - 6b
  5. Gogolin Magdalena – 6c 
Kadet  – klasa siódma
  1. Aleksander Wieczkowski – 7a 
Kadet  – klasa ósma
  1. Krzysztof Nosal- 8b
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i  zapraszamy za rok do udziału w  XX edycji Konkursu Kangur Matematyczny .
 
20.05.2020 r. roku uczniowie z klas IV – VIII wzięli udział olimpiadzie języka angielskiego Olimpus Sesja Wiosenna.
Z radością przestawiamy sukcesy, uczniów którzy uzyskali tytuł laureata.
 kl. 4
Paulina Łuszczyńska
Emilia Niełacny
Gabriela Majewska
Antonio Łukaszewicz-Alcaraz
Tymon Daleszyński
 kl. 6
Paweł Łazoryszczak
Lena Bytniewska-Judasz
Jeremiasz Przybyliński
 kl. 7
Urszula Bytniewska-Judasz
 
Igor Ochmian z klasy 8a - finalista  konkursu kuratoryjnego z geografii dla uczniów szkół podstawowych
 
Martyna Kawiak z klasy 6c  - 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie  "Multitest z geografii"
 
W Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym "Geo-Planeta":
- Aleksander Wieczkowski ( 7a)  - uzyskał bardzo dobry wynik
- Maksym Jonik (6b)- badzo dobry wynik
- Martyna Kawiak (6c) - wyróżnienie
- Antonina Janus (6c) - wyróżnienie
- Kacper Ferber (5b) - wyróżnienie
- Paweł Łazoryszczak (6a) - wyróżnienie
- Mateusz Starkiewicz (5c) - wyróżnienie
- Łukasz Drozdowski (5a) - wyróżnienie
- Maja Łocha (5b) - wyróżnienie
 
Gratulujemy.

Wyniki Konkursu Archimedes Plus Matematyka

 Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:  ( 100pkt)

  1. Jan Jaworski 3c
  2. Szymon Pizon 6b
  3. Staniaław Pekrul 6b

 Laureaci I stopnia: ( 96pkt)

  1. Hanna Staśkiewicz 3a
  2. Anna Wasilewska 3b
  3. Estera Michalak 3b
  4. Marta Dzianach 3a
  5. Natalia Gralak 3a
  6. Nikodem Dyner 3b
  7. Aleksander Wieczkowski 7a
  8. Maksym Jonik 6b
  9. Aniela Nosal 6a

Laureaci II stopnia: (92pkt)

  1. Maria Szawracka 3c
  2. Wojciech Sieg 3c
  3. Helena Wiktorczyk 3c
  4. Maurycy Smolarek 3a
  5. Almir Nurkovic 3a
  6. Martyna Kawiak 6c
  7. Antonina Janus 6c
  8. Agnieszka Peśla 5b
  9. Franciszek Momot 5a
  10. Wojciech Tarała 5b

NASZE SUKCESY w  OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE  MAT  MATEMATYCZNY   2020 r.

 Dyplom laureata  otrzymali uczniowie:

  • Stanisław Pekrul z klasy 6b

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego  wyniku  otrzymali uczniowie : 

  • Agnieszka Peśla z klasy 5b
  • Antonina Janus z klasy 6c
  • Martyna Kawiak z klasy 6c
  • Szymon Pizon z klasy 6b
  • Aleksander Wieczkowski z klasy 7a

Dyplom uznania  za uzyskanie dobrego wyniku  otrzymali uczniowie:

  • Maksym Jonik z klasy 6b
  • Michał Gunerka z klasy 6b
  • Hanna Sarlej z klasy 7a
  • Urszula Stefanowska z klasy 7a
  • Aniela Łapot z klasy 7b

     Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

NASZE SUKCESY w  OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE  ALFIK  MATEMATYCZNY   2019 r.
 Dyplom laureata  otrzymali uczniowie:
  • Stanisław Pekrul z klasy 6b
  • Maksym Jonik z klasy 6b
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego  wyniku  otrzymali uczniowie : 
  • Szymon Pizon z klasy 6b
  • Maksymilian Wasilewski z klasy 6b
Dyplom uznania  za uzyskanie dobrego wyniku  otrzymali uczniowie:
  • Martyna Kawiak z klasy 6c
  • Michał Gunerka z klasy 6b
  • Hanna Staśkiewicz z klasy 3a
     Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dwie uczennice Pani Doroty Bartczak zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego - Amelia Zawadzka, Antonina Dubajko. Gratulujemy i trzymamy kciuki w lutym!

30 października 2019 roku uczniowie z klas IV – VIII wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Lingua Plus. Ośmioro uzyskało tytuł laureata. 
Laureat I stopnia: Antoni Smoroń
Laureat III stopnia: Pekrul Stanisław, Kiełbasińska Gabriela
Laureat IV stopnia: Kornel Skarbiński, Wasilewski Maksymilian
Laureat V stopnia: Bytniewska-Judasz Lena, Lubieńska-Pietrzak Hanna, Gogolin Magdalena
Well done! Congratulations!

I miejsce dla Antoniny Janus w kategorii " Praca literacka" w Międzyszkolnym Konkursie Szczecin Miasto Niezwykłe oraz Wyróżnienie dla Amelii Sapiechy w kategorii "Prezentacja Multimedialna" w tym samym konkursie. Gratulujemy 

Z radością informujemy, że Kuba Podgórny z klasy 5c został Mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego w klasie Optimist klasy B. na regatach które odbyły się 8-9 czerwca w Złociencu. Gratulujemy!

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2019, bardzo dobry wynik  uzyskali następujący uczniowie:
Kacper Ferber – 4b
Wojciech Tarała - 4b
Stanisław Perkul – 5b
Martyna Kawiak – 5c

Miło nam poinformować, że Kacper Ferber uczeń klasy 4b zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Pionier”. Gratulujemy!