Właśnie zakończyliśmy sezon konkursowy, a więc czas na małe podsumowanie wydarzeń, w których braliśmy udział w tym semestrze. Sezon konkursowy rozpoczęliśmy od Międzynarodowego konkursu w Belgradzie/Serbia gdzie Antoni Szufliński zajął I miejsce, Lena Gliniarz II miejsce i Franciszek Czapski II miejsce.

W dniach 22-25.04.2019 r. braliśmy udział w 44 Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Puli w Chorwacji. Antoni Szufliński zajął II miejsce, Lena Gliniarz II miejsce i Franciszek Czapski III miejsce.

Sezon konkursowy mieliśmy bardzo intensywny. Kolejnym etapem była Francja gdzie w dniach 31.04. – 2.05.2019 r. w miejscowości Le Mont Dore braliśmy udział w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym. Udział naszych uczniów zakończył się kolejnym sukcesem. Antoni Szufliński zajął I miejsce, Lena Gliniarz II miejsce i Franciszek Czapski II miejsce.

Z Francji szybko się przemieściliśmy na kolejny konkurs, tym razem na Słowenię. W dniach 8-12.05.2019 r. braliśmy udział w 14 Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Murska Sobota – Słowenia na którym zajął Simon Szustkiewicz I miejsce, Antoni Szufliński II miejsce Lena Gliniarz i Franciszek Czapski – wyróżnienie.

W czerwcu br. pojechaliśmy na Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Koszalinie. I tutaj nasz wyjazd zakończył się dużym sukcesem. Lena Gliniarz w kat. II zajęła I miejsce a Franciszek Czapski III miejsce natomiast Simon Szustkiewicz w kat.III zajął I miejsce.