Ignacy Boehlke uczeń klasy 6b uzyskał dyplom laureata zajmując I miejsce w finale XV MISTRZOSTW POLSKI w GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH w kategorii C1. Ignacy będzie reprezentował Polskę na XXXII Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych, których finał odbędzie w Paryżu w dniach 29 – 30 sierpnia 2018 r. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Ogólnopolski Konkurs „Albus” z przyrody.

5 miejsce w kraju ( laureat) – Karolina Wagner 6b
5 miejsce w kraju ( laureat) – Weronika Bednarek 6b    
7 miejsce w kraju ( laureat)  - Iga Wojsław 6c    
8 miejsce w kraju (laureat)  - Jakub Olechowski 4b  

Miło nam oznajmić, że nasi uczniowie osiągnęli imponujące sukcesy w konkursie ortograficznym "Jeżyk 2018". Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Oto lista laureatów i finalistów:

Laureaci:
Anna Wasilewska Klasa 1b
Sara Dąbrowa Klasa 2a
Sebastian Gos Klasa 2c
Kaja Sienkiewicz Klasa 3b
Eryk Foksberger Klasa 3b

W dniu 7 czerwca 2018r w Szkole Podstawowej nr 18 odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla laureatów oraz uczniów, którzy uzyskali bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Czworo naszych uczniów: Grzegorz Szubryt z klasy 3, Stanisław Perkul oraz Maksym Jonik z klasy 4 oraz Ignacy Boehlke, otrzymało dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy po raz kolejny Amelii Krzyżanowskiej, która otrzymała trzy nagrody w Międzyszkolnym Konkursie w SP 65 -"Szczecin miasto niezwykłe". Pierwsze miejsce zajęła w konkursie wiedzy o Szczecinie, drugie miejsce w konkursie na prezentację multimedialną i wyróżnienie w konkursie na pracę literacką. Gratulujemy!

Podczas odbywających się w sobotę (21.04.18) Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Pruszczu Gdańskim, uczniowie OSM I stopnia w Szczecinie osiągnęli bardzo dobre wyniki. Na co dzień trenują w Szczecińskim Klubie Sportowym Taekwon-do. Uczniowie wrócili z następującymi osiągnięciami: Michał Fras (uczeń klasy 5a) zdobył brązowy medal w konkurencji układów formalnych, podobnie jak Antoni Szala (uczeń klasy 4 c), który zdobył brązowy medal w tej samej konkurencji.

14.04.2018 r. na pływalni SDS w Szczecinie odbyły się zawody pływackie z cyklu Soboty Pływackie. W Imprezie wzięło udział 170 dzieci z 24 szkół podstawowych Szczecina i województwa.
Ogromny sukces w zawodach odniosła jedyna reprezentantka naszej szkoły - Izabela Rak z kl. 4b, która zdobyła 2 złote medale, w stylu klasycznym na dystansie 25 m w czasie: 23.14 i stylu grzbietowym na dystansie 25 m w czasie: 19.09.

Serdecznie gratulujemy!

Z dumą możemy poinformować, że w tym roku szkolnym nasi uczniowie mogą pochwalić się nie lada sukcesami naukowymi! Oto nasi laureaci:
W kuratoryjnym Konkursie Języka Polskiego Iga Wojsław została laureatką, a Karolina Królikowska finalistką tego konkursu.
W kuratoryjnym Konkursie Matematycznym tytuł laureata zdobyli Weronika Bednarek i Ignacy Boehlke, zaś Hanna Krzemień otrzymała tytuł finalisty.
Finalistami kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego zostali Pola Romankiewicz i Mateusz Rogowski.

Informujemy, że Malwina Szymysł z klasy 6b oraz Lena Bytniewska z klasy 4a uzyskały wyróżnienie w konkursie "Zdrowie dla wszystkich" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie. Gratulujemy!

 

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego  wyniku  otrzymali uczniowie :  
Ignacy Boehlke z klasy 6b, który uzyskał 176 pkt tj. 95,65% punktów możliwych do uzyskania tj. 4 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 7 miejsce w kraju, 
Stanisław Krzemień z klasy 5a, który uzyskał 144 pkt tj. 81,82% punktów możliwych do uzyskania tj. 4 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 29 miejsce w kraju, 

Tytuł mistrza tabliczki mnożenia zdobyli:
Martyna Kawiak z klasy 4c
Antonina Janus z klasy 4c
Michał Gunerka z klasy 4b 

22 listopada 2017 r. odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu  Alfik Matematyczny w którym wzięto udział: 66 769 uczniów z 1594 szkół. 15 naszych uczniów uzyskało następujące wyróżnienia:
Dyplom uznania za bardzo dobry wynik otrzymali:

  • Piotr Krajka z klasy 2c, który otrzymał 80% punktów  możliwych do uzyskania tj. 7 miejsce  w województwie zachodniopomorskim i 243  w kraju,
  • Maksym Jonik  z klasy 4b, który otrzymał 89,17% punktów  możliwych do uzyskania tj. 5 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 123  w kraju,
  • Stanisław Perkul  z klasy 4b, który otrzymał  86,67%  punktów  możliwych do uzyskania tj. 12 miejsce w województwie zachodniopomorskim  i 187 w kraju,