W najbliższy czwartek w naszej szkole odbędą się warsztaty werblowe z prof. Piotrem Biskupskim - bardzo wysoko cenionym pedagogiem i propagatorem muzyki jazzowej w Polsce. 

Profesor jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie prof. J. Zgodzińskiego. Został odznaczony medalem za szczególne osiągnięcia dla kultury narodowej Gloria Artis. Jest także laureatem nagród indywidualnych konkursów jazzowych m.in. Złota Tarka, Jazz nad Odrą. 
 
Współpracował z czołówką polskiej sceny jazzowej. Wśród największych sław można wymienić: Z. Namysłowski, W. Karolak, T. Szukalski, a ponadto z R. Rossem, M. Hendrix, D. Brown, B. Molenhofem, S Weinert. Od wielu lat współtworzy większość projektów artystycznych W. Nahornego, J. Strobla, M. Bogdanowicza. Często zapraszany jest do współpracy przez wykonawców różnych gatunków muzycznych.  
 
Jest poszukiwanym muzykiem studyjnym - nagrał ponad 30 płyt. Propaguje muzykę jazzową w cotygodniowej autorskiej audycji „ Jazz po północy” na antenie rozgłośni Polskiego Radia PIK. Aktywnie pisuje artykuły do fachowych pism muzycznych min. Top Drummer i Muzyk. 
 
Prowadzi klasę perkusji w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Łodzi. Wykłada na licznych kursach perkusyjnych i jazzowych.

Warsztaty są sfinansowane ze środków finansowych Funduszu Muzycznego Rady Rodziców.