Dzień Pustej Klasy jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu. Tego dnia choć jedną lekcję spędzimy poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby odkrywać wartość edukacji terenowej – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającej formy edukacji na świecie.

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczynamy kolejną edycję programu Archi-przygody w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Tym razem Archi-przygoda rusza w klasie 2c , wychowawca Pani Monika Kneba. 

W dniach 29 luty i 18 kwietnia 2020 odbędą się WARSZTATY DLA RODZICÓW w ramach programu ODWAŻNA ÓSEMKA -program profilaktyczny, przeciwdziałania nadwadze i otyłości wśród dzieci w wieku 8 lat.
Warsztaty odbywać się będą w Bibliotece Międzywydziałowej US al. Piastów 40b, budynek 3.
Serdecznie zapraszamy:-)

Zapraszamy  do fotorelacji z Koncertu puzonowego, który odbył się 23.01.2020 w naszej szkole. Kliknij tu.

 

 

Serdecznie zapraszamy na Noworoczny koncert gitarowy w wykonaniu uczniów Pani Karoliny Michalskiej, Pani Beaty Vykysaly, Pana Piotra Pałaca., który odbędzie się 24.01.2020 godz. 16:00 w Sali kameralnej OSM.

W dniach 21, 22, 23 stycznia odbędzie się cykl koncertów dla przedszkolaków z pobliskich przedszkoli. W tych dniach przedszkolaki będą uczestniczyły w muzycznej uczcie i poznają instrumenty, na jakich zagrają nasi uczniowie. Takie koncerty to również ważna lekcja dla wszystkich występujących, obycie ze sceną oraz zaprezentowanie swoich umiejętności w konfrontacji z publicznością to istotny element nauki w szkole artystycznej.

 

W dniach 20-21.01.2020 w szkole odbędą się spotkania w ramach projektu " ODWAŻNA ÓSEMKA" Projekt skierowany jest dla dzieci z rocznika 2012 i ma na celu przeciwdziałać nadwadze i otyłości wśród dzieci w wieku 8 lat. Udział w programie jest dobrowolny. Całość projektu finansowana jest ze środków Gminy Miasta Szczecin. Więcej informacji na fb projektu oraz na stronie.

Serdecznie zapraszamy na Koncert puzonowy uczniów i absolwentów, który odbędzie się 23.01.2020  o godzinie 16:30 w sali Kameralnej. W programie między innymi utwory: B. Marcella, J.Curonowa, A. Borodina .

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów pianistycznych :-) Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

W dniach 14-15.01.2020 odbędą się Warsztaty pianistyczne, które przeprowadzi Pani mgr Anna Borkowska, pianistka, pedagog PSM I i II st. w Augustowie i w Suwałkach. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Dziś dzięki wspaniałej organizacji Pani Beaty Vykysala i Pani Karoliny Michalskiej w naszej szkole odbyły się Warsztaty gitarowe z Panem Dariuszem Schmidtem, nauczycielem w ZPSM w Koszalinie. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe. Zapraszamy do fotorelacji.