Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału XIII Konkursu "Przyrodnicze triki matematyki i informatyki" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowanego przez naszą szkołę. 

2 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się trzynasty finał Konkursu ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” dla uczniów z klas czwartych i piątych.
W konkursie wzięło udział 66 uczniów, reprezentujących dwunastu szkół:

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XIII Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs odbędzie się 2 marca 2019 o godzinie 10:00 w OSM I st. w Szczecinie. Czas trwania konkursu do 4 godzin. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału XII Konkursu "Przyrodnicze triki matematyki i informatyki" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowanego przez naszą szkołę.

18 marca 2018 odbył się w naszej szkole XII finał konkursu ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” dla uczniów z klas czwartych i piątych.
W konkursie wzięło udział 60 uczniów, reprezentujących jedenaście szkół:

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XII Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Zaproszenie skierowane jest do uczniów ze wszystkich szkół naszego województwa. Konkurs odbędzie się w naszej szkole, 17 marca 2018 roku, o godzinie 10:00. Czas trwania konkursu ok. 4 godzin. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia!
Formularz zgłoszeniowy [plik PDF].
Regulamin [plik PDF].

13 maja 2017 r. odbył się XI finał konkursu, w którym brały udział reprezentacje szkół:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Juliusza Słowackiego,

  2. Szkoła Podstawowa Nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego

  3. Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Wojsk Ochrony Pogranicza

  4. Szkoła Podstawowa z Centrum Mistrzostwa Sportowego

  5. Prywatna Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym w Gorzowie Wielkopolskim

  6. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

 Dyrekcja i nauczyciele OSM I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego mają zaszczyt zaprosić uczniów klas IV i V do wzięcia udziału w XI Konkursie ,,Przyrodnicze triki matematyki i informatyki” pod honorowym patronatem Zachodniopomorskego Kuratora Oświaty. 

  1. Regulamin: [plik PDF do pobrania]

  2. Zgłoszenie: [plik PDF do pobrania]