19 czerwca świetlica będzie funkcjonowała w godzinach 7:30-15:00

W związku z wycieczkami i wyjazdami na zielone szkoły świetlica w przyszłym tygodniu będzie czynna do godziny 17:00 (poniedziałek-czwartek). W piątek świetlica będzie działać bez zmian.

Grupa młodsza
I miejsce
Hanna Gwizdała klasa 3c  OSM
Krzysztof Kubiak – Wilczarski  SP 10
II miejsce
Monika Łata SP 10
Teresa Świłpa klasa 3c OSM

Z inicjatywy Pań Agnieszki Gralak i Darii Sosnowskiej szkolną świetlicę odwiedzili ratownicy Szczecińskiego Oddziału Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy przeprowadzili pogadankę oraz szkolenie z zakresu bezpiecznego korzystania z kąpielisk wodnych i reagowania w sytuacjach niebezpiecznych. 
Ciekawe spotkanie na pewno pozwoli na zachowanie większego rozsądku podczas letniego wypoczynku. 

Wszystkiego najlepszego dla dużych i małych z okazji Dnia Dziecka!

Zwieńczenie III Rajdu Rodzinnego! Świetlicowa galeria prac wykonywanych podczas konkursu plastycznego na Sportowej Polanie.

Uczniowie ze świetlicy szkolnej aktywnie przyłączyli się do akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski pn. Szkolny EKO – TYDZEŃ.
W związku z tym wykonali wiele prac plastycznych i sprzętu sportowego z materiałów wtórnych. Wykorzystano do tego: plastikowe butelki, kolorowe gazety, rolki po papierze toaletowym, ścinki różnorodnych materiałów, patyczki, farbki, kredki i wiele innych.

Z inicjatywy mgr Bogumiły Ananicz 22 maja br w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas 2 pod nazwą  „Wiosenne spotkanie z poezją”. Młodzi recytatorzy zaprezentowali twórczość znanych i lubianych poetów dziecięcych, między innymi: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima czy Danuty Gellner. Konkurs przebiegł w luźnej, bardzo miłej i wesołej atmosferze. Młodzi artyści przedstawili wysoki poziom kunsztu artystycznego, co spowodowało, że komisja konkursowa miała „trudny orzech do zgryzienia”.

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich mam!
W świetlicy szkolnej dzieci wykonywały piękne kartki oraz zakładki do książek. 

Nasi uczniowie przygotowują się już w świetlicy do Dnia Matki i Dnia Ojca.

Zapraszamy uczniów klas 2 do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim pt. "Wiosenne spotkanie z poezją". Konkurs odbędzie się 22 maja 2019 r. (środa) o 10.30 w sali nr 5.
Zapisy
chętnych uczniów odbywają się w świetlicy szkolnej w sali nr 7 do dnia 20 maja 2019 r. (poniedziałek).

Wyniki konkursu pisankowego:
I miejsce :
Agnieszka Peśla kl. IVb
Iza Doan kl. IIIb