W oczekiwaniu na lekcję dzieci tworzą piękne prace plastyczne, usprawniają motorykę dużą i małą poprzez gry zręcznościowe, biorą udział w konkursach. Z pomocą Pań przygotowują wspaniałe dekorację okazjonalne np. Dzień Edukacji Narodowej, Miejsce Pamięci, 11 Listopada ...

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS 1-3 NA NAJCIEKAWSZY STROIK JESIENNY Z DYNIĄ W ROLI GŁÓWNEJ
I miejsca:
Zalewa Martynka kl. I c, Grabowska Krysia kl. 1c, Płachta Tosia kl. 2c, Dębowska Julia kl. 1c, Januszkiewicz Basia kl. 1a, Maciejewska Michalina 1a, Maciejewska Marianna 1a, Gradziszewska Oliwia kl. 1b, Sulecki Marcel kl. 1c

Uczniowie świetlicy szkolnej, by uświetnić Dzień Edukacji Narodowej wykonali kolorowe laurki dla swoich nauczycieli. Wszystkie laurki są piękne, bo uczniowie zrobili je z wielką przyjemnością, radością i włożyli wiele serca w ich wykonanie. Najciekawsze laurki zostały wyróżnione i nagrodzone.

Zabawy świetlicowe. Tak spędzamy czas wolny w świetlicy. Jest to bardzo miły i pracowity czas! Każdy znajdzie coś dla siebie, według chęci i upodobań.

     

Jesień w pełni. Uczniowie ze świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie plastycznym, do którego wykorzystali różnorodne naturalne materiały plastyczne. Prace były bardzo kolorowe, pomysłowe i interesujące. Zrobiły ogromne wrażenie na komisji oceniającej, która wyłoniła następujących zwycięzców.
I miejsce:  Iza Sanyang kl. 4b oraz Ola Babińska z kl. 3b
II miejsce: Agnieszka Peśla kl. 5b i Weronik a Myc kl. 3b
III miejsce: Marysia Szawracka kl. 3c, Natalka Gralak kl. 3a oraz Martyna Bogalecka z kl. 3b
Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników i dla zwycięzców.  
                                                                                                
" Wspomnienia z wakacji” – rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego.
Wakacje już dawno minęły, a uczniowie wciąż je miło wspominają.  W związku z tym w starszej grupie zorganizowano konkurs plastyczny, który miał upamiętnić miejsca, które uczniowie odwiedzili i zapamiętali podczas letniego wypoczynku.
 Oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce - Ola Babińska kl. 3a
II miejsce – Maja Dworzyńska kl. 3c i Tosia Januszkiewicz kl. 4a
III miejsce- Ala Rogowska kl. 3b oraz Jędrzej Multan kl. 3c
Wyróżnienie otrzymały uczennice: Iza Sanyang z kl. 4b i Melisa Szymysł z kl. 4a.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom życząc wielu sukcesów.
 
  

Po wakacyjnej przerwie trzeba przypomnieć o panujących zasadach w świetlicy. Panie ze świetlicy doskonale wiedzą jak dotrzeć do dzieci - zasady w formie gazetki i wspólne omówienie to doskonały sposób !

 

W świetlicy również zapanowała KROPKOWA atmosfera, dzieci ubrane były w kropkowe kreacje oraz wykonały indywidualne KROPKI ze swoimi zaletami, talentami :-)

  

Nasze jesienne kwiaty.

Podczas zajęć plastycznych uczniowie klas pierwszych i drugich pod okiem pani Iwony wykonali przepiękne prace przy użyciu kolorowej bibuły. Były to jesienne kwiaty w nawiązaniu do zbliżającej się pory roku. Jest się czym pochwalić, zobaczcie sami.                      

    

19 czerwca świetlica będzie funkcjonowała w godzinach 7:30-15:00

W związku z wycieczkami i wyjazdami na zielone szkoły świetlica w przyszłym tygodniu będzie czynna do godziny 17:00 (poniedziałek-czwartek). W piątek świetlica będzie działać bez zmian.