Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się wspaniale!
Powiedzenie mówi: „W karnawale same bale”  i dlatego w miniony piątek 31 stycznia w pięknie przystrojonej sali świetlicy szkolnej, odbył się tradycyjny i długo oczekiwany bal  karnawałowy. Tym razem na balu bawili się uczniowie klas pierwszych i drugich. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły w ciekawych i zabawnych przebraniach karnawałowych, wśród których na korytarzu szkolnym można było spotkać księżniczki, kotki, policjantów, Batmanów, czarodziejki, rybki, pieski oraz wiele, wiele innych znakomitych postaci z bajek, których nie w sposób wymienić. W rytmach współczesnych i hitach disco polo uczestników balu ogarnął wesoły i taneczny szał karnawałowy. W przerwach odbyły się konkursy i zabawy, m.in. taniec z balonami i zabawa z krzesłami. Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody i upominki. Najprzyjemniejszym momentem balu był słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice uczestników balu, za co ogromnie DZIĘKUJEMY!  Dziś po tegorocznym balu pozostały piękne wspomnienia z udanej zabawy i poniższa fotorelacja. Zapraszamy do fotogalerii.
 
    
Najpiękniejszy i najciekawszy konkurs recytatorski pt. „Julian Tuwim przyjacielem dzieci”  już za nami!!!               
W dniu 29 stycznia br. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas 2 i 3 poświęcony twórczości Juliana Tuwima.
Komisja konkursowa w składzie: - przewodnicząca p. mgr  Barbara Osiak - bibliotekarka szkolna oraz członkowie - przedstawiciele społeczności szkolnej: Natalia Krupińska uczennica klasy 7, Zuzia Krzewina kl.8 oraz Martynka Sosnowska ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły, po obejrzeniu i wysłuchaniu młodych artystów, wyłoniła zwycięzców konkursu: 
I miejsce: Iga Roman – Różynek kl. 2c oraz Ewa Szreder kl. 2a - 60 
II miejsce: Hania Rękas kl. 2a oraz duet Martynka Bogalecka i Matylda Frankiewicz kl. 3b 
III miejsce: Martynka Macciocu kl. 2b, Marcelinka Kubiak kl. 2c, Pola Domin kl. 3b, Marysia Pilarska kl. 2a, Ania Charkiewicz kl. 2a,  Wiktor Wąsowski kl. 2b, Jaśmina Korzeniewska kl. 2c, Marika Linke  kl. 3b, Estera Michalak kl. 3b, Leon Lewandowski kl. 2b, Małgosia Rachowska kl. 2c, Sofia Zaika kl. 2a, Hania Stodulna kl. 3c oraz   Marlenka Piętak kl. 2c.
Bardzo szczególne wyróżnienie uzyskali uczniowie: duet Anitka Orzechowska i Helenka Kalwaryjska z kl. 2c, Sebastian Marciszak kl. 2b, duet Natalka Gralak i Oliwia Ślusarska z kl. 3a, Adaś Ignasiak kl. 2c, Weronika Depta kl. 2a, Frania Burchardt kl. 3c oraz Cyprian Dulnik kl. 3c.
    Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci pięknych książek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zwycięzcom życząc im kolejnych występów i zwycięstw! Dziękujemy za tak liczne przybycie i pokazanie wszystkim, że z poezją  też można dobrze się bawić. Dziękujemy rodzicom, babciom i dziadkom oraz wychowawcom za  liczne przybycie, by wspierać swoje bardzo zdolne pociechy, w tak ważnych dla nich chwilach.
Zapraszamy do fotorelacji.
                                                                                                                 
Konkurs plastyczny na najciekawszą laurkę dla Najukochańszej Babci i Dziadka.
 
Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie ze świetlicy szkolnej własnoręcznie wykonali piękne laurki, by podziękować dziadkom za ich miłość, troskę i poświęcony czas. Za to, że tak wiele nauczyli swoje wnuki, za każdy uśmiech, za każdy wspólny spacer, za każdą kołysankę do snu, za ciepły dom pachnący ciastem, za silne i opiekuńcze ramiona. Z
W klasach drugich najciekawszą pracę - laurkę wykonali następujący uczniowie:
I miejsce - Adam Ignaszak, II miejsce: Jaśmina Korzeniewska, III miejsce: Magda Borucka.
W klasach pierwszych:
I miejsce zajęła: Ludmiła Rozbicka, II miejsce: Maja Stępkowska, III miejsce: Filip Zalewski.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy im dalszych sukcesów. Zapraszamy na fotorelację na szkolny profil FB 

Świetlicowy konkurs plastyczny na kartkę świąteczną. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę świąteczną.  Oto rozstrzygnięcie:
Grupa starsza:
I miejsce Peśla Agnieszka kl. 5b,
II miejsce – nie przyznano,
III miejsce Sęczawa Amelia kl. 5b 
Grupa modsza:
I miejsce Dworzyńska Maja kl. 3c
II miejsce Frania Burchardt kl. 3c
III miejsce Ślusarska Oliwia kl. 3a
Uczniowie wykonali również bombki własnego projektu za co uczniowie otrzymali wyróżnienie: Peśla Agnieszka, Lena Gliniarz, Burchardt Frania, Przypis Hania, Giełzak Tosia.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali gratulacje z życzeniami dalszych sukcesów  i drobne nagrody.
 
   
 
                                                                                                                   

Przygotowania do świąt i Bożonarodzeniowego Festynu Rodzinnego. W związku ze zbliżającym się Bożonarodzeniowym Festynem Rodzinnym oraz zbliżającymi się świętami, w świetlicy szkolnej stworzono już miłą i świąteczną atmosferę poprzez wykonanie zimowych i świątecznych dekoracji.

W oczekiwaniu na lekcję dzieci tworzą piękne prace plastyczne, usprawniają motorykę dużą i małą poprzez gry zręcznościowe, biorą udział w konkursach. Z pomocą Pań przygotowują wspaniałe dekorację okazjonalne np. Dzień Edukacji Narodowej, Miejsce Pamięci, 11 Listopada ...

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS 1-3 NA NAJCIEKAWSZY STROIK JESIENNY Z DYNIĄ W ROLI GŁÓWNEJ
I miejsca:
Zalewa Martynka kl. I c, Grabowska Krysia kl. 1c, Płachta Tosia kl. 2c, Dębowska Julia kl. 1c, Januszkiewicz Basia kl. 1a, Maciejewska Michalina 1a, Maciejewska Marianna 1a, Gradziszewska Oliwia kl. 1b, Sulecki Marcel kl. 1c

Uczniowie świetlicy szkolnej, by uświetnić Dzień Edukacji Narodowej wykonali kolorowe laurki dla swoich nauczycieli. Wszystkie laurki są piękne, bo uczniowie zrobili je z wielką przyjemnością, radością i włożyli wiele serca w ich wykonanie. Najciekawsze laurki zostały wyróżnione i nagrodzone.

Zabawy świetlicowe. Tak spędzamy czas wolny w świetlicy. Jest to bardzo miły i pracowity czas! Każdy znajdzie coś dla siebie, według chęci i upodobań.