W piątek 25 października uczniowie z klas II i III spędzili pełen atrakcji "Wieczór w bibliotece".
Nasze spotkanie rozpoczęliśmy tańcem i zabawą przy porywającej muzyce - a następnie kolejne grupy dzieci odwiedzały przygotowane dla nich "kąciki tematyczne". 
Pani Anna Jasiulewicz prezentowała nowe, bardzo ciekawe i wartościowe książki dla dzieci, które zostały zakupione do szkolnej biblioteki ze środków Rady Rodziców. Pani Mariola Pasiecznik-Malec zaprosiła uczestników do wspaniałego świata bajek przy wykorzystaniu techniki teatrzyku Kamishibai. (jest to teatr obrazkowy lub inaczej teatr ilustracji). Pani Barbara Osiak zgłębiała wspólnie z dziećmi tajemnice zmysłów zwierząt aktywnych w nocy. Dużo radości dostarczyło sprawdzanie, jak człowiek ze swoimi zmysłami radzi sobie w ciemnościach (niełatwo jest tylko dotykiem rozpoznać, że w dłoniach trzyma się smoka!)
Kolejnym punktem była gra terenowa po szkole, w której przeprowadzenie bardzo aktywnie włączyły się uczennice z klasy 4b.  Zespoły złożone z 4-5 uczestników zdobywały słowa potrzebne do ułożenia hasła, które było biletem wstępu na seans filmowy. Projekcja filmu pt. " Pan Patyk" zakończyła emocjonujące, wieczorne spotkanie w bibliotece. I uczestnicy, i organizatorzy podsumowali je zgodnie słowami: "Było wspaniale"! Zapraszamy do fotogalerii.