Dla Rodziców

Zapraszamy również na zajęcia organizowane na terenie szkoły:

TAEKWON-DO

Zajęcia prowadzi Szczeciński Kub Sportowy Taekwon-do. Jest to sztuka samoobrony powstała w Korei.  Nazwa oddaje ściśle jej treść: poddawanie ciała kontroli umysłu, kształtowanie samego siebie poprzez trening walki. Cechuje się pięknem, logiką i konsekwencją założeń teoretycznych, skutecznością technik, bezpieczeństwem  stosowanych metod nauczania i treningu oraz dbałością o rozwój wewnętrzny adepta.

Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki w godz. 16:00-17:00.

Więcej informacji udziela Trener Rafał Zgorzelski nr tel. 793 004 496

TANIEC LUDOWY

Z fascynacji folklorem, która towarzy szyła grupie ludzi przez wiele lat, powstał Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie”, który łączący to co stare – bogactwo polskiej tradycji – i młode – ludzi pełnych pasji i niespotykanej energii. Zespół posiada swoją kapelę, która zawsze na żywo wzmacnia przekaz artystyczny koncertów. W repertuarze zespołu zobaczyć można m.in. tańce kaszubskie, krakowskie, rzeszowskie, łowickie, lubelskie, spiskie, pasterskie, żywieckie, rybackie, śląskie oraz narodowe.

Zajęcia odbywają się ww wtorki w godz. 15:30-16:30.

Więcej informacji na stronie: www.szczecinianie.org 

ANGIELSKI

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone będą przez Szkołę Językową EFFEKT. Nasza szkoła językowa w Szczecinie proponuje naukę angielskiego dla dzieci z klas 4-8. Uczymy w oparciu o sprawdzoną metodę TALKING KIDS. Kursy nastawione są na komunikację oraz swobodę w posługiwaniu się językiem obcym.

Szczegółowy program i godziny zajęć zostaną przedstawione po ustaleniu ilości grup.

Więcej informacji na stronie: www.effekt-szczecin.pl