Witajcie_1 Witajcie_2 slaidon5 slideon slideon1 slideon2 slideon3_2
Już od tej chwili możemy głosować na pracę, która reprezentuje naszą szkołę w konkursie EMPIK -u pt. „1000 powodów, by czytać”.
 
Jak głosować – krótka instrukcja:
  • Pobierz darmową aplikację mobilną EMPIK
  • Uruchom aplikację i zaloguj się lub zarejestruj w programie Empik Premium/Empik Free
  • Wybierz szkołę, na którą chcesz głosować – oczywiście naszą ukochaną OSM
  • Głosuj codziennie od 2 listopada do 2 grudnia 2020 roku
  • Sprawdzaj na bieżąco wyniki głosowania w aplikacji mobilnej.

 

Jeżeli znajdziemy się w gronie 10-ciu zwycięskich szkół, które zdobyły najwięcej głosów – otrzymamy 1000 książek do szkolnej biblioteki. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie korzystają z biblioteki – i często pytają o tytuły książek, których niestety nie posiadamy w księgozbiorze. Ale teraz WSZYSCY mamy sposobność, aby to zmienić.

Dajmy sobie szanse na wygraną, głosujmy codziennie i zachęcajmy do tego innych. Niech wszystkie nasze telefony „pójdą w ruch” – apelujemy do Nauczycieli, Rodziców, Uczniów, Dziadków oraz wszystkich Przyjaciół i Sympatyków naszej szkoły!!!

POBIERAJCIE PROSZĘ APLIKACJĘ, REJESTRUJCIE SIĘ I CODZIENNIE GŁOSUJCIE!