Witajcie_1 slideon slideon1 slideon2 slideon3_2 szkoana_strone1

25 maja w naszej szkole odbył się III Rodzinny Rajd Terenowy, który miał miejsce na Sportowej Polanie. Nauczyciele świetlicy szkolnej aktywnie włączyli się realizacji wyznaczonych zadań, mających na celu uatrakcyjnienie rywalizacji między uczestnikami. Panie  ze świetlicy odpowiedzialne były organizację i nadzór konkursu plastycznego pn. „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”.
Chętnych do wykonania pracy plastycznej było bardzo dużo. Niemalże każdy uczestnik rajdu chciał wykonać pracę plastyczną i dlatego to miejsce było najbardziej obleganym miejscem Polany. 

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną pomysłowością, kreatywnością i inwencją twórczą. Wszystkie prace były wykonane z niezwykłą starannością, biorąc pod uwagę plenerowe warunki, za co wszystkim należą się ogromne brawa i podziękowania. Komisja oceniła prace odpowiednią ilością punktów, które zostały przekazane  i zsumowane w łącznej punktacji za poszczególne konkurencje.
Prace naszych uczniów można będzie jeszcze oglądać i podziwiać na specjalnej wystawie zorganizowanej w naszej szkole. Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom wszystkich konkurencji. Brawo!!!