DONA_STRONE baner22 baner3 baner4

UWAGA KONKURS!

Ogłaszamy konkurs fotograficzny „Muzyka na wakacjach!”.

Mamy nadzieję, że podczas wakacji znajdujecie choć chwilkę, żeby poćwiczyć grę na instrumencie. Pochwalcie się tym  Zachęcamy do przesłania zdjęcia z wakacyjnych zmagań z muzyką! Mogą to być zdjęcia z prób, ćwiczeń, koncertów. Z domu lub pleneru. Pokażcie nam, że instrumenty nie leżą w kącie, tylko łapią wakacyjne słońce razem z Wami.

Z przesłanych fotografii utworzymy facebookową fotogalerię. Następnie będzie można oddawać swoje głosy, poprzez lajkowanie zdjęć. Autor zdjęcia, które przez tydzień (31.08-7.09) zbierze najwięcej lajków, zdobywa nagrodę.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest skierowany do uczniów naszej szkoły.

2. Zdjęcia należy przesłać do 31 sierpnia 2016 do godz. 12:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. W mailu należy załączyć tylko jedno zdjęcie. W wiadomości przesłać imię, nazwisko oraz klasę. W tytule umieścić zdanie: konkurs fotograficzny.

4. Od 31 sierpnia 2016 od godz. 13:00 do 7 września do godz. 12:00 będzie można głosować na zdjęcia zamieszczone w fotogalerii.

5. 7 września ogłoszone zostaną wyniki konkursu. Nagrodę będzie można odebrać w szkole.