Witajcie_1 slideon slideon1 slideon2 slideon3_2 szkoana_strone1

UWAGA KONKURS!

Ogłaszamy konkurs fotograficzny „Muzyka na wakacjach!”.

Mamy nadzieję, że podczas wakacji znajdujecie choć chwilkę, żeby poćwiczyć grę na instrumencie. Pochwalcie się tym  Zachęcamy do przesłania zdjęcia z wakacyjnych zmagań z muzyką! Mogą to być zdjęcia z prób, ćwiczeń, koncertów. Z domu lub pleneru. Pokażcie nam, że instrumenty nie leżą w kącie, tylko łapią wakacyjne słońce razem z Wami.

Z przesłanych fotografii utworzymy facebookową fotogalerię. Następnie będzie można oddawać swoje głosy, poprzez lajkowanie zdjęć. Autor zdjęcia, które przez tydzień (31.08-7.09) zbierze najwięcej lajków, zdobywa nagrodę.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest skierowany do uczniów naszej szkoły.

2. Zdjęcia należy przesłać do 31 sierpnia 2016 do godz. 12:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. W mailu należy załączyć tylko jedno zdjęcie. W wiadomości przesłać imię, nazwisko oraz klasę. W tytule umieścić zdanie: konkurs fotograficzny.

4. Od 31 sierpnia 2016 od godz. 13:00 do 7 września do godz. 12:00 będzie można głosować na zdjęcia zamieszczone w fotogalerii.

5. 7 września ogłoszone zostaną wyniki konkursu. Nagrodę będzie można odebrać w szkole.